Download » Karty katalogowe » CobiNet » Okablowanie światłowodowe

 

Okablowanie światłowodowe - CobiNet

W przypadku braku interesującej Państwa karty prosimy o kontakt.

Pliki do pobrania

Kable FO fabrycznie zakończone1.11 MB
Kable światłowodowe jednomodowe OS2 w powłoce LSOH i PE1.5 MB
Kable światłowodowe wielomodowe OM1 w powłoce LSOH i PE1.46 MB
Kable światłowodowe wielomodowe OM2 w powłoce LSOH i PE1.56 MB
Kable światłowodowe wielomodowe OM3 w powłoce LSOH i PE1.56 MB
Kable światłowodowe wielomodowe OM4 w powłoce LSOH i PE1.58 MB
Kable krosowe światłowodowe MM1.82 MB
Kable krosowe światłowodowe SM1.82 MB
Pigtaile Światłowodowe jednomodowe SM1.15 MB
Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM11.13 MB
Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM21.09 MB
Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM31.17 MB
Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM41.12 MB
Couplery Światłowodowe jednomodowe1.41 MB
Couplery Światłowodowe wielomodowe1.47 MB
Panele światłowodowe 19''0.44 MB
Panele światłowodowe 19" z zamkiem0.44 MB
Kasety światłowodowe1.01 MB
Osłonki spawów światłowodowych0.92 MB
Stelaż i pokrywa stelaża zapasu kabla0.66 MB
Gniazdo naścienne FTTH 2C bez adapterów0.42 MB
Gniazdo naścienne FTTH 4C bez adapterów0.78 MB
Naścienna puszka rozdzielcza 4 x SC simplex (6 włókien)0.43 MB
Naścienny box światłowodowy M0.41 MB
Naścienny box światłowodowy S0.42 MB

S-Cabling Sp. z o.o. ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

e-mail: s-cabling@s-cabling.pl
tel. (65) 528 71 99, fax (65) 528 71 98